O firmě

             Společnost GRATEC  Liberec spol. s r.o. vznikla v lednu roku 1994 ( začátky této činnosti zasahují ale již do roku 1991 ) a od svého začátku se zabývá technickým poradenstvím, servisem a prodejem stříkacích a lakovacích zařízení , strojů na vodorovné dopravní značení - VDZ s technologií airless u ručních strojů včetně pohonu zadních kol a s možnosti plné automatizace provozu s řídícím počítačem pro kadenci čar a mezer od renomovaných firem LARIUS s.r.l. , Titan Tool Inc. , USA - J. Wagner GmbH , Germany ( po spojení s Wagner + Titan = jedna skupina J. Wagner Group ) ) ; Graco Inc ,  USA ;  HANDOK  Airless Inc., J. Korea ,  Bersch und Fratscher GmbH , Inwico AG  , MBP  + firem na příslušenství ke stříkací technice (mj. Tritech Industries Inc., DSTECH Inc. ).     

Můžeme Vám nabídnout a dodat ND i na starší výrobky - stříkací techniku a stroje pod značkami Boellhoff ( Boellhoff Verfahrenstechnik GmbH, Bielefeld ) a KS - Kopperschmidt -  2 dřívější velmi významné a vysoce kvalitní a renomované německé firmy. 

V oboru stavebnictví uspokojíme uživatele injektážními stroji jednak s elektropohonem 230 Volt - vysokotlaké membránové pumpy od LARIUS    a    b+m , Německo a pro stavby kde jsou k dispozici kompresory i s pneumatickým pohonem - pneumotory . Šlágrem na D-trhu je šneková pumpa BMP 5 resp. BMP 6 a BMP 18 + BMP 55 jednak pro injektážní práce ale také pro strojní nanášení omítek, štuků, mikrocementů, nivelačních  hmot , stěrek , apod .  Stejné aplikační možnosti - stěrky, cementové kaše, textury, izolace proti vodě aj. mají také italské peristaltické pumpy na zařízeních  firmy Larius - stroje řady PEGASO.  

  Společnost Larius je také výrobcem ručních tryskacích - pískovacích strojů o 3 velikostech kotlů - 24-115-215 litrů a ručních mobilních strojních zařízení pro elektrostatické a tribo nanášení práškových plastů - stroje serie Larius CH200.  

Velice významným výrobcem příslušenství ke stříkací technice a známá švýcarská firma EXITFLEX S.A., Gland -- z jejich programu hlavně upoutají termoplastické vysokotlaké materiálové hadice na tekuté materiály pro airless stříkání s tlakovými hodnotami až do 1000 bar , otočné airless trysky řady Speedy MK , filtrační síta, apod .                                             Špičkovým sortimentem od " Exitu " jsou také tryskací hadice 32x8 a 25x7 za zcela jedinečné a totálně naprosto bezkonkurenční ceny !!!                                                 

            Jako ve všech oborech , jsou výrobky jednotlivých firem odstupňovány i cenovou politikou jednotlivých výrobců -  naprostý cenový top jsou výrobky firem Graco a Wagner , po nich následují  firmy - Titan , Larius, Inwico , Handok, MBP  - vždy se dá zvolit ideální kombinace cena - výkon - velikkost .    

            V oblasti VDZ  = vodorovného dopravního značení pro poptávky na nabídky spolupracujeme s  vysoce renomovaným  evropským a světovým výrobcem -  dánskou firmou  BORUM Industri AS - velké stroje na VDZ ( řady City, Highway a Motorway ) a bude vždy dodána nabídka vypracovaná přímo od dánských pracovníků s českým překladem . 

            Zástupcem středně velkých strojů na VDZ jsou stroje ORLIK od splečnosti P.H.U. CEMAR  - stroje na studenou barvu / studený stříkaný plast,  2-K stříkané materiály , strukturální zvučící plast 98:2 ( agglomerate, vibro a riblines ) .

           Nabídneme a poskytneme  dnes uživatelům ( stavební a silniční firmy, vodárenské a plynárenské společnosti aj. ) i nejlevnější variantu strojního vybavení na opravy vozovek a kominikací - recyklace vybouraných asfaltů - asfaltových živic , tzn. recyklery / recyklátory asfaltů RCA -1200 a zkrápěčky/ zalévačky asfaltu   SK-400 firmy RoLLex .          Pro úpravu vozovek před pokládkou VDZ a i pro jiné opravářské práce zajistíme také horkovzdušný vysoušeč vozovek Suhovei .

                             Realizace dodávek byla a je jednak do nově vznikajících soukromých firem a do větších transformovaných bývalých státních podniků ( Škoda Auto a.s. ; SL Komárno a.s. , ČMKS - Lokomotivy a.s. ; OKZ Holding a.s.,  ZTS Námestovo a.s., TSML a.s., TSHK a.s. , TST s.r.o., Superco s.r.o., DOZNA  s.r.o. , SUSK a.s.  , Proznak s.r.o. , AUTODROM Most a.s., ČSAD Holding Praha a.s. , SEWP s.r.o.  apod.).

           Na základě požadavku a přání zákazníka vypracujeme kompletní technologickou nabídku na aplikační zařízení - stroj pro nástřik a lakování barvami - laky včetně doporučení nástřikového materiálu a kalkulace.

Stříkací a lakovací stroje a zařízení jsou vhodné pro použití v následujících odvětvích: stavebnictví - malíři, izolace, nástřiky fasád ,hydroizolace,   protikorozní ochrana ; kovovýroba ; dřevovýroba - okna, dveře, nábytek ; automobilový průmysl včetně subdodavatelů - plastikářská výroba ; vodorovné dopravní značení komunikací, parkovišť, letištních ploch , výrobních a provozních hal, parkovacích domů , sportovních hřišť a pod. .

 


 

 

Rychlé kontakty

Žitavská 50
460 01 Liberec 1
Česká republika

tel./fax: +420 482 710 934

mobil: +420 777 100 359

mobil: +420 777 900 359

 e-mail:
gratec.lbc@centrum.cz

web: 
www.gratec.cz

IČ: 49905155
DIČ: CZ
49905155


Nabídka

Titan PowrLiner 35…

209 650 Kč 253 676,50 Kč
Na objednávku

Berizzi GEA 4200 -…

53 238,79 Kč
Na objednávku
^